Roto DoorLine – dverné závesy na PVC silné ako „medveď”.


Dverné závesy musia predovšetkým jedno: Krídlo držať stále v pozícii a zabezpečiť aby sa dvere ľahko otvárali a zatvárali. Roto DoorLine je pre vás jednotka v prípade, ak je pre vás dôležitá bezpečnosť, dizajn a komfort užívania.


.
DoorLine dverné závesy sú tým ideálnym bezpečnostným segmentom v palete produktov DoorSafe, pretože sú neoddeliteľnou súčasťou bezpečných vchodových dverí.Patentovaná poistka proti vyveseniu dverí, ktorá pri uzatváraní krídla (pero na krídlovej časti závesu) vkĺzne do drážky na rámovej časti závesu a tým bezpečne zabráni pokusom o nadvihovanie alebo vypáčenie krídla.


Kompaktné s priamočiarymi líniami – dverné závesy z programu DoorLine vynikajú a dotvárajú obraz každých vchodových dverí s podporou všetkých RAL farieb.


Nastavenie do strán Nastavenie výšky Nastavenie prítlaku

Vzhľadom k zvyšovaniu  súčasných nárokov na bezpečnosť dverí, stále stúpa ich váha. Aj napriek váham až do hmotnosti 120kg je použitie dverných závesov DoorLine samozrejmosťou a udivuje aj ich ľahké  nastavovanie vo všetkých troch osiach aj v zabudovanom stave tak aby sme dosiahli patričné dotlačenie resp. správnu pozíciu krídla voči rámu dverí.